Pokud si řeknete ANO alespoň na jednu otázku, tak je tento seminář pro Vás.
 • Máte problémy se kterými Vám doktoři moc nepomáhají, nebo už nechcete dále otravovat své tělo léky? Chcete být zdraví, vitální? 
 • Uvědomujete si, že je lepší problémům předcházet, než je řešit a proto na sobě chcete efektivně pracovat a udržet si dobrou kondici a zdraví?
 • Cítíte stres, zátěž, nemáte chvíli klidu jen sami pro sebe a chcete to změnit?
 • Zajímá Vás zvuk a jeho blahodárné působení? 
 • Máte terapeutické ladičky, zajímají Vás ověřené techniky a možnosti jejich využití?
 • Jste masér nebo terapeut a zajímá Vás jedinečný a funkční doplněk ke své terapeutické praxi?

Fajn ale zvuk, ladičky? Jak mi to vůbec může pomoci?

Věda už dnes zjistila, že vše kolem nás i včetně nás má vibrační podstatu. Jsou určité frekvence – zvuky, které na nás mají obzvláště blahodárný vliv. Každá buňka, orgán, tekutina i čakra našeho těla má svou vlastní frekvenci, jak můžete vidět na obrázku níže. Nemoc, je jen rozladěná frekvence. 

Dobrou zprávou je, že tyto frekvence jednotlivách orgánů, tkání, meridiánů a energetických center, už jsou dnes známy. A pokud víme, jak na ně působit, můžeme je opět naladit, a tím zajistit zdraví, energii a dlouhověký pohodový život. 

Jak může vůbec zvuk – nějaká frekvence působit a uzdravovat?
Podívejte se na toto video, kde je to hezky ukázáno.

Shrňme to, na tomto semináři:  

 • Ještě lépe pochopíte, proč má zvuk tak obrovský vliv na nás a naše zdraví
 • Zjistíte jaké jsou jednotlivé frekvence orgánů, stavu mysli, emocí, čaker a také druhy terapeutických ladiček k nim 
 • Naučíte se hned několik technik a způsobů, jak tyto ladičky využívat
 • Vyzkoušíte si používání terapeutických ladiček na uzdravování sebe i rodinných příslušníků, ale i domácích mazlíčků
 • Zjistíte jak ladičkami uzdravovat i lidi s onkologickým onemocněním, nebo také čistit prostor a navíc  ještě: 
 • Se naučíte rychle zklidnit a dostat do stavu hluboké relaxace
 • Budeme hledat váš unikátní osobní tón
 • Pochopíte jak využít svého hlasu, k seberozvoji a uzdravování

Kdy, kde, kdo a za kolik?
28 – 29.2.2020 Ostrava.

Ochutnávka - první den od 16-21h

Nejste si jisti? Můžete absolvovat první den semináře a na místě se rozhodnout, jestli budete chtít pokračovat i druhý den a naučit se ještě více.

V ceně zahrnuto lehké občerstvení 

Cena za první den : 900 Kč

Celý seminář, první den od 16-21, druhý od 9-18h

Pokud máte jasno a cítíte, že toto téma je pro Vás, je to srdcovka, chcete ovládnout ladičky, je ideální absolvovat celý seminář a odnést si maximum infomací, technik, inpsirace a praxe.

V ceně zahrnuto lehké občerstvení včetně oběda

Cena za celý seminář : 2 500 Kč

Lektoři

Tomáš a Míša Multana – Tvůrci projektů „SílaZvuku“ a „7EnergiíŽivota“, koučové, terapeuti, muzikoterapeuti, také životní partneři a manželé. Předáme vám nejen vše, co víme o práci s terapeutickými ladičkami, ale také o fungování zvuku, našeho hlasu coby léčivého a aktivujícího nástroje, kterým každý disponujeme. 

Místo konání

Nádražní 161, zvonek „Síla Zvuku“, 702 00, Ostrava – Přívoz

 

Výběr varianty a ceny semináře provedete po kliknutí na tlačítko níže.

CD Síla zvuku  a čakry pro první 3 přihlášené ZDARMA!

 CD Síla Zvuku a čakry
obsahující frekvence terapeutických ladiček, v hodnotě 480 Kč, pro první 3 přihlášené ZDARMA. 

Počet míst na semináři je omezený, max. 12 lidí a je potřeba si rezervovat místo!

Kurz začíná za...

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Co řekli o semináři jiní?

Ze Síly Zvuku, což je Tom a Míša jsme nadšeni, kurz ladiček byl přímo úžasný. Oba jsou milí, příjemní a skvělí. Mají schopnost hluboké empatie a obsáhlé vědomosti o zvuku a jeho účincích. Jsme moc rádi, že je známe. Ladičky jsou neuvěřitelně mocné a účinné, což jsme poznali zejména při čištění a nabíjení čaker. Oceňujeme přátelskou atmosféru, čistou energii a záměr Toma a Míši předat nám co nejvíce vědění. Výborná byla i vege strava. Kurz DOPORUČUJEME a děkujeme za možnost posunout se dále.

Bohdan a Renata

Jsem nesmírně vděčný za absolvování praktického semináře VYLAĎTE SE, který mi pomohl odhalit příčinu mých celoživotních strastí. Ať už se jednalo o neustále se opakující bolesti bederní páteře, ledvin a močového ústrojí, mou uzavřenost, neklid, pocit viny nebo strach ze ztráty. Dále chybějící radost ze života, častou nespokojenost, podrážděnost až agresivitu, přes nevyrovnaný a napjatý vztah k druhému pohlaví – nevyřešenou sexualitu, pocit nedostatku něhy a příchylnosti, či neustálé nutkání vše umývat a udržovat čisté, ale také objevení důvodu, proč miluji pohled na měsíc, přírodu, vodu, oranžovou barvu, či poslech zpěvu ptáků a zurčící vody.

Všechny tyto věci mají jeden společný jmenovatel a tím je druhá čakra, jejíž energetická nedostatečnost sebou nese všechny výše uvedené potíže či projevy. Že se mám orietovat tímto směrem mi na semináři napověděla praktická terapie učící práci s čakrovými ladičkami, kdy ladička nabíjející příslušnou čakru zněla jen polovinu své obvyklé doby.

Moc mi tato informace v mém životě pomohla, protože mi došlo, že toto je oblast, která spojuje všechny mé výše uvedené problémy a nedostatky a tak dnes už vím, kterým směrem se při jejich řešení orientovat. Děkuji Tomášovi a Míše, děkuji vesmíru, děkuji životu!

Jirka Konvičný

Seminář je úplně jiný, než doposud všechny semináře, co jsem zažila. V tomto semináři  se jde do hloubky sám sebe. Všechny cvičení a „rady“ co jsem se dozvěděla jsou odzkoušené a čekaly jen naše používání, aby nám zpříjemnily život.

Také doporučuji CD Síla Zvuku a čakry, které je příjemné na poslech a usínání.

Romana Zemánková

Viróza – přikládala jsem si terapeutickou ladičku OTTO 64 Hz na nos a čelo.

V noci jsem se dusila – zahlenění a bolela mě hlava. Mám to několikrát do roka, trvá 5-6 dní, obvykle končí tím, že se mi spustí krev z nosu a to vím, že viróza končí. Tentokrát – v pátek už jsem měla podezření, že to zase přišlo. V sobotu se mi spustila rýma (to končil váš kurz ladičky – praktické využití), v neděli jsem spala skoro celý den a bylo mi nedobře, večer mi došlo, že já mám vlastně ladičky (asi jsem měla zavařený mozek, či co, jinak by mne to mohlo napadnout dříve). Přikládala jsem Otto 64 Hz na nos – smrkání se téměř okamžitě zlepšilo; pak taky na čelo. Usnula jsem, v noci zimnice, ale jinak skoro pohoda, v pondělí se mi spustila v práci krev z nosu (třetí den!!! super) a pak již jen lehce doléčuji. Prostě paráda, a to po jednom večerním použití ladiček.
Tak mě vesmír hned vyzkoušel, jestli jsem váš kurz pochopila a jsem schopna to použít v praxi. Je zajímavé, že na mě vibrace ladičky na hřbetu nosu působily velmi příjemným dojmem, cítila jsem, že je to to pravé a pomáhá mi to.
Ludmila

Ludmila Cholevová

Určitě to byl velmi příjemně strávený čas a bylo to obohacující. Co je legrační a paradoxní, že Ottík 64, který mi byl skoro nejmíň sympatický až nesympatický, je teď mým nejoblíbenějším ladičkovým kamarádem. ️ Už pomohl při namožených svalech a teď je v zapůjčení na bolavé plotýnky.
Děkuju.

Eva Sznapková

Chtěla bych Vám oběma velice poděkovat za uspořádání semináře Vylaďte se, uzdravte se. Účast na semináři byla pro mě nesmírně přínosná a dozvěděla jsem se přesně to, co jsem  potřebovala a chtěla vědět. Vaše činnost je nádherná, prospěšná, inspirující a Vaše osobní nasazení  a láskyplné energie , které vysíláte jsou úžasné. Být s Vámi a ostatními účastníky kurzu po dva dny bylo pro mě radostí a odměnou. Referenci píši po měsíci a za tu dobu jsem ladičky použila téměř každý den, jednak pro sebe, svou rodinu i své klienty. A je nádherné, jak i zarytí „materialisté“ na zvuk ladiček reagují a  cítí se klidní a vyrovnaní. Kurz je velmi kvalitní a každému, kdo má o práci na sobě i jiných zájem, ho mohu jen doporučit. Děkuji i za následné osobní konzultace a přivítala bych pokračovaní kurzu. 

Ještě jednou děkuji a přeji nádherné dny .

Šárka Bendová