Pokud si řeknete ANO alespoň na jednu otázku, tak je tento seminář pro Vás.

 • Chcete efektivně pracovat na sobě, nebo se svými klienty s využitím nejnovějších poznatků o lidské biologii a bioenergetice?
 • Jste masér nebo terapeut a chcete se odlišit v moři konkurence, získat jedinečnou konkurenční výhodu?
 • Zajímá vás zvuk a jeho blahodárné působení na tělo, emoce i energetiku?
 • Cítíte, že jste nějak rozladěni, jakoby nejste v životě na správném místě a potřebujete se posunout?
 • Máte terapeutické ladičky, zajímají Vás další ověřené techniky a možnosti jejich využití?

Fajn ale Zvuk? Ladičky? Jak mi to vůbec může pomoci?

Věda už dnes zjistila, že vše kolem nás i včetně nás má vibrační podstatu. Jsou určité frekvence – zvuky, které na nás mají obzvláště blahodárný vliv. Každá buňka, orgán, tekutina i čakra našeho těla má svou vlastní frekvenci, jak můžete vidět na obrázku níže. Nemoc, je jen rozladěná frekvence. 

Dobrou zprávou je, že tyto frekvence jednotlivých orgánů, tkání, meridiánů a energetických center, už jsou dnes známy. A pokud víme, jak na ně působit, můžeme je opět naladit, a tím zajistit nejen zdraví, energii a dlouhověký pohodový život, ale také  se dostat do harmonie se sebou, životem a zdrojem. 

Jak může vůbec zvuk – nějaká frekvence působit a uzdravovat?
Podívejte se na toto video, kde je to hezky ukázáno.

Shrňme to, na tomto semináři:  

 • Ještě lépe pochopíte, proč má zvuk tak obrovský vliv na nás a naše zdraví
 • Zjistíte jaké jsou jednotlivé frekvence orgánů, stavu mysli, emocí, čaker a také druhy terapeutických ladiček k nim
 • Naučíte se hned několik technik a způsobů, jak tyto ladičky využívat
 • Vyzkoušíte si používání terapeutických ladiček na uzdravování sebe i rodinných příslušníků, ale i domácích mazlíčků
 • Zjistíte jak ladičkami uzdravovat i lidi s onkologickým onemocněním, nebo také čistit prostor a navíc  ještě:
 • Se naučíte rychle zklidnit a dostat do stavu hluboké relaxace
 • Používat svůj hlas, jako nejjednodušší léčebný, harmonizační i rozvojový nástroj

 • Ladit se na váš unikátní osobní tón, vaši jedinečnou esenci a vibraci
 • Spojíte se s vaší duší

Kdy, kde, kdo a za kolik?

 

11 – 12.10.2019 České Budějovice
Pátek 11. října 16-21h a  Sobota 12. října 9-18h. 

 

Cena


900 Kč pouze první den. 

2 500 Kč za oba dva dny.  

Pro prvních 5 přihlášených na celý seminář, ZDARMA CD Síla Zvuku a čakry
obsahující frekvence čakrových terapeutických ladiček,  v hodnotě 369 Kč

Omezený počet míst – nutná registrace.
V ceně je lehké občerstvení a nápoje

Lektoři

Tomáš a Míša Multana – Tvůrci projektů „SílaZvuku“ a „7EnergiíŽivota“, koučové, terapeuti, muzikoterapeuti, také životní partneři a manželé.
Předáme Vám nejen vědomosti a znalosti práce s terapeutickými ladičkami,  ale také znaslosti o zvuku,  hlase a jejich léčivých a aktivujících možnostech. 

Místo konání

Neplachova 1, České Budějovice, CENTRUM SETKÁVÁNÍ.

Pro prvních 5 přihlášených CD Síla Zvuku a čakry ZDARMA!

 

Počet míst na semináři je omezený, max. 12 lidí a je potřeba si rezervovat místo! Seminář se rychle obsazuje.

Kurz začíná za...

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Co řekli o semináři jiní?

Ze Síly Zvuku, což je Tom a Míša jsme nadšeni, kurz ladiček byl přímo úžasný. Oba jsou milí, příjemní a skvělí. Mají schopnost hluboké empatie a obsáhlé vědomosti o zvuku a jeho účincích. Jsme moc rádi, že je známe. Ladičky jsou neuvěřitelně mocné a účinné, což jsme poznali zejména při čištění a nabíjení čaker. Oceňujeme přátelskou atmosféru, čistou energii a záměr Toma a Míši předat nám co nejvíce vědění. Výborná byla i vege strava. Kurz DOPORUČUJEME a děkujeme za možnost posunout se dále.

Bohdan a Renata

Milá Míšo,
chci Vám především z celého srdce poděkovat za péči a provázení mým onkologickým onemocněním.
Už při našem prvním rozhovoru jste mi položila důležitou otázku – Víte, že rakovina je výukový program? Ano, dnes můžu potvrdit, že ano. Je to práce na sobě, hodně mi v tom pomohlo i Vašich 9 aspektů spontánního uzdravení.
Vaše výuka práce s ladičkami byla báječná, vlastně to nebyla jenom výuka, dala jste mi k tomu i spoustu důležitých informací, jak sama se sebou vůbec pracovat. Často jsem se k rozhovoru s Vámi vracela a už jenom to Vás slyšet mi vždy dodalo další sílu zvládnout ozařování a chemo. Rozbíjení nádoru disharmonickými ladičkami jsem s radostí dělala 3x až 4 x denně, ráno jsem s ladičkami vstávala, hodně mi pomáhaly i psychicky. Jednou za týden až 10 dní jsem čištila čakry sadou harmonických ladiček. Využila jsem Vašeho kontaktu v Praze na paní Soňu Štastnou a chodila k ní jednou za 14 dní na akupresuru ladičkami.

Věřím, že práce – zábava 🙂 s ladičkami velkou měrou přispěla k mému uzdravení. Jsem vděčná, že jsem Vás Míšo mohla potkat, děkuji!  

Dnes jsem již „čistá“, dle sdělení lékařů je nádor pryč a rána po něm zahojená. Nyní se ladím s C a G a těším se na další práci s ladičkami, věřím, že se setkáme na Vašem semináři osobně!

Přeji Vám krásné podzimní dny, srdečně zdravím

Jana

Jsem nesmírně vděčný za absolvování praktického semináře VYLAĎTE SE, který mi pomohl odhalit příčinu mých celoživotních strastí. Ať už se jednalo o neustále se opakující bolesti bederní páteře, ledvin a močového ústrojí, mou uzavřenost, neklid, pocit viny nebo strach ze ztráty. Dále chybějící radost ze života, častou nespokojenost, podrážděnost až agresivitu, přes nevyrovnaný a napjatý vztah k druhému pohlaví – nevyřešenou sexualitu, pocit nedostatku něhy a příchylnosti, či neustálé nutkání vše umývat a udržovat čisté, ale také objevení důvodu, proč miluji pohled na měsíc, přírodu, vodu, oranžovou barvu, či poslech zpěvu ptáků a zurčící vody.

Všechny tyto věci mají jeden společný jmenovatel a tím je druhá čakra, jejíž energetická nedostatečnost sebou nese všechny výše uvedené potíže či projevy. Že se mám orietovat tímto směrem mi na semináři napověděla praktická terapie učící práci s čakrovými ladičkami, kdy ladička nabíjející příslušnou čakru zněla jen polovinu své obvyklé doby.

Moc mi tato informace v mém životě pomohla, protože mi došlo, že toto je oblast, která spojuje všechny mé výše uvedené problémy a nedostatky a tak dnes už vím, kterým směrem se při jejich řešení orientovat. Děkuji Tomášovi a Míše, děkuji vesmíru, děkuji životu! Jirka Konvičný

Seminář je úplně jiný, než doposud všechny semináře, co jsem zažila. V tomto semináři  se jde do hloubky sám sebe. Všechny cvičení a „rady“ co jsem se dozvěděla jsou odzkoušené a čekaly jen naše používání, aby nám zpříjemnily život.

Také doporučuji CD Síla Zvuku a čakry, které je příjemné na poslech a usínání.

Romana Zemánková

Viróza – přikládala jsem si terapeutickou ladičku OTTO 64 Hz na nos a čelo.

V noci jsem se dusila – zahlenění a bolela mě hlava. Mám to několikrát do roka, trvá 5-6 dní, obvykle končí tím, že se mi spustí krev z nosu a to vím, že viróza končí. Tentokrát – v pátek už jsem měla podezření, že to zase přišlo. V sobotu se mi spustila rýma (to končil váš kurz ladičky – praktické využití), v neděli jsem spala skoro celý den a bylo mi nedobře, večer mi došlo, že já mám vlastně ladičky (asi jsem měla zavařený mozek, či co, jinak by mne to mohlo napadnout dříve). Přikládala jsem Otto 64 Hz na nos – smrkání se téměř okamžitě zlepšilo; pak taky na čelo. Usnula jsem, v noci zimnice, ale jinak skoro pohoda, v pondělí se mi spustila v práci krev z nosu (třetí den!!! super) a pak již jen lehce doléčuji. Prostě paráda, a to po jednom večerním použití ladiček.
Tak mě vesmír hned vyzkoušel, jestli jsem váš kurz pochopila a jsem schopna to použít v praxi. Je zajímavé, že na mě vibrace ladičky na hřbetu nosu působily velmi příjemným dojmem, cítila jsem, že je to to pravé a pomáhá mi to.
Ludmila

Ludmila Cholevová

Určitě to byl velmi příjemně strávený čas a bylo to obohacující. Co je legrační a paradoxní, že Ottík 64, který mi byl skoro nejmíň sympatický až nesympatický, je teď mým nejoblíbenějším ladičkovým kamarádem. ️ Už pomohl při namožených svalech a teď je v zapůjčení na bolavé plotýnky.
Děkuju.

Eva Sznapková

Chtěla bych Vám oběma velice poděkovat za uspořádání semináře Vylaďte se, uzdravte se. Účast na semináři byla pro mě nesmírně přínosná a dozvěděla jsem se přesně to, co jsem  potřebovala a chtěla vědět. Vaše činnost je nádherná, prospěšná, inspirující a Vaše osobní nasazení  a láskyplné energie , které vysíláte jsou úžasné. Být s Vámi a ostatními účastníky kurzu po dva dny bylo pro mě radostí a odměnou. Referenci píši po měsíci a za tu dobu jsem ladičky použila téměř každý den, jednak pro sebe, svou rodinu i své klienty. A je nádherné, jak i zarytí „materialisté“ na zvuk ladiček reagují a  cítí se klidní a vyrovnaní. Kurz je velmi kvalitní a každému, kdo má o práci na sobě i jiných zájem, ho mohu jen doporučit. Děkuji i za následné osobní konzultace a přivítala bych pokračovaní kurzu. 

Ještě jednou děkuji a přeji nádherné dny .

Šárka Bendová