NA TOMTO NÁDSTAVBOVÉM SEMINÁŘI 

  • Dozvíte se nové techniky s použitím terapeutických ladiček.
  • Propojíme znalosti tradiční čínské medicíny (TČM) a čištění našeho energetického pole a čaker pomocí ladiček.
  • Zaměříme se na techniku čištění našeho biopole, práce s energetickým tělem – vytáhneme a vyčistíme i to , co vzniklo v hluboké minulosti.
  • Zařadíme nové poznatky a informace k technice mozkového programování a tvorbě záměru, který je pro tuto techniku klíčový.  
  • Zodpovíme všechny dotazy, které v praxi vznikly.

PRO KOHO JE SEMINÁŘ URČEN?

Nádstavba po kurzu VYLAĎTE SE – UZDRAVTE SE I.  Můžete jej absolvovat klidně i den po základním semináři. Jde o to, že tady už se základy práce s ladičkami nezabýváme.

Ideální pro ty, kteří už se s terapeutickými ladičkami potkali na kurzech ať už u nás nebo jiných odborníků. Také pro ty kteří používají Terapeutické ladičky v soukromí, NEBO ve své praxi a chtějí získat nové znalosti i dovednosti.

Kdy, kde, kdo a za kolik?

 

13.10.2019 České Budějovice

Neděle 13. října 09 -15h  
Základní seminář proběhne v pátek a v sobotu na stejném místě, můžeš tedy vše spojit.

 

Cena


1 100 Kč 
Pro první 3 přihlášené na seminář, ZDARMA CD Síla Zvuku a čakry

obsahující frekvence čakrových terapeutických ladiček,  v hodnotě 369 Kč

Omezený počet míst – nutná registrace.
V ceně je lehké občerstvení a nápoje

Lektoři

Tomáš a Míša Multana – Tvůrci projektů „SílaZvuku“ a „7EnergiíŽivota“, koučové, terapeuti, muzikoterapeuti, také životní partneři a manželé.
Předáme Vám nejen vědomosti a znalosti práce s terapeutickými ladičkami,  ale také znaslosti o zvuku,  hlase a jejich léčivých a aktivujících možnostech. 

Místo konání

Neplachova 1, České Budějovice, CENTRUM SETKÁVÁNÍ.

Pro první 3 přihlášené CD Síla Zvuku a čakry ZDARMA!

 

Počet míst na semináři je omezený, max. 12 lidí a je potřeba si rezervovat místo! Seminář se rychle obsazuje.

Kurz začíná za...

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Co řekli o semináři jiní?

Ze Síly Zvuku, což je Tom a Míša jsme nadšeni, kurz ladiček byl přímo úžasný. Oba jsou milí, příjemní a skvělí. Mají schopnost hluboké empatie a obsáhlé vědomosti o zvuku a jeho účincích. Jsme moc rádi, že je známe. Ladičky jsou neuvěřitelně mocné a účinné, což jsme poznali zejména při čištění a nabíjení čaker. Oceňujeme přátelskou atmosféru, čistou energii a záměr Toma a Míši předat nám co nejvíce vědění. Výborná byla i vege strava. Kurz DOPORUČUJEME a děkujeme za možnost posunout se dále.

Bohdan a Renata

Jsem nesmírně vděčný za absolvování praktického semináře VYLAĎTE SE, který mi pomohl odhalit příčinu mých celoživotních strastí. Ať už se jednalo o neustále se opakující bolesti bederní páteře, ledvin a močového ústrojí, mou uzavřenost, neklid, pocit viny nebo strach ze ztráty. Dále chybějící radost ze života, častou nespokojenost, podrážděnost až agresivitu, přes nevyrovnaný a napjatý vztah k druhému pohlaví – nevyřešenou sexualitu, pocit nedostatku něhy a příchylnosti, či neustálé nutkání vše umývat a udržovat čisté, ale také objevení důvodu, proč miluji pohled na měsíc, přírodu, vodu, oranžovou barvu, či poslech zpěvu ptáků a zurčící vody.

Všechny tyto věci mají jeden společný jmenovatel a tím je druhá čakra, jejíž energetická nedostatečnost sebou nese všechny výše uvedené potíže či projevy. Že se mám orietovat tímto směrem mi na semináři napověděla praktická terapie učící práci s čakrovými ladičkami, kdy ladička nabíjející příslušnou čakru zněla jen polovinu své obvyklé doby.

Moc mi tato informace v mém životě pomohla, protože mi došlo, že toto je oblast, která spojuje všechny mé výše uvedené problémy a nedostatky a tak dnes už vím, kterým směrem se při jejich řešení orientovat. Děkuji Tomášovi a Míše, děkuji vesmíru, děkuji životu! Jirka Konvičný

Seminář je úplně jiný, než doposud všechny semináře, co jsem zažila. V tomto semináři  se jde do hloubky sám sebe. Všechny cvičení a „rady“ co jsem se dozvěděla jsou odzkoušené a čekaly jen naše používání, aby nám zpříjemnily život.

Také doporučuji CD Síla Zvuku a čakry, které je příjemné na poslech a usínání.

Romana Zemánková

Viróza – přikládala jsem si terapeutickou ladičku OTTO 64 Hz na nos a čelo.

V noci jsem se dusila – zahlenění a bolela mě hlava. Mám to několikrát do roka, trvá 5-6 dní, obvykle končí tím, že se mi spustí krev z nosu a to vím, že viróza končí. Tentokrát – v pátek už jsem měla podezření, že to zase přišlo. V sobotu se mi spustila rýma (to končil váš kurz ladičky – praktické využití), v neděli jsem spala skoro celý den a bylo mi nedobře, večer mi došlo, že já mám vlastně ladičky (asi jsem měla zavařený mozek, či co, jinak by mne to mohlo napadnout dříve). Přikládala jsem Otto 64 Hz na nos – smrkání se téměř okamžitě zlepšilo; pak taky na čelo. Usnula jsem, v noci zimnice, ale jinak skoro pohoda, v pondělí se mi spustila v práci krev z nosu (třetí den!!! super) a pak již jen lehce doléčuji. Prostě paráda, a to po jednom večerním použití ladiček.
Tak mě vesmír hned vyzkoušel, jestli jsem váš kurz pochopila a jsem schopna to použít v praxi. Je zajímavé, že na mě vibrace ladičky na hřbetu nosu působily velmi příjemným dojmem, cítila jsem, že je to to pravé a pomáhá mi to.
Ludmila

Ludmila Cholevová

Určitě to byl velmi příjemně strávený čas a bylo to obohacující. Co je legrační a paradoxní, že Ottík 64, který mi byl skoro nejmíň sympatický až nesympatický, je teď mým nejoblíbenějším ladičkovým kamarádem. ️ Už pomohl při namožených svalech a teď je v zapůjčení na bolavé plotýnky.
Děkuju.

Eva Sznapková

Chtěla bych Vám oběma velice poděkovat za uspořádání semináře Vylaďte se, uzdravte se. Účast na semináři byla pro mě nesmírně přínosná a dozvěděla jsem se přesně to, co jsem  potřebovala a chtěla vědět. Vaše činnost je nádherná, prospěšná, inspirující a Vaše osobní nasazení  a láskyplné energie , které vysíláte jsou úžasné. Být s Vámi a ostatními účastníky kurzu po dva dny bylo pro mě radostí a odměnou. Referenci píši po měsíci a za tu dobu jsem ladičky použila téměř každý den, jednak pro sebe, svou rodinu i své klienty. A je nádherné, jak i zarytí „materialisté“ na zvuk ladiček reagují a  cítí se klidní a vyrovnaní. Kurz je velmi kvalitní a každému, kdo má o práci na sobě i jiných zájem, ho mohu jen doporučit. Děkuji i za následné osobní konzultace a přivítala bych pokračovaní kurzu. 

Ještě jednou děkuji a přeji nádherné dny .

Šárka Bendová