Nejbližší termíny:

16.5.2022 v 19h – Úplňkový OM 

Antakarana, OSTRAVA 
Dolní 65, 700 30 Ostrava-jih-Zábřeh

 

 OM Healing a zpívání OM

 Léčení zvukem je jedna z nejsilnějších a nejjednodušších metod léčby. OM Healing je původní léčebná technika užívaná starověkými riši (mudrci), která byla navrácena z Himalájí do světa pro znovunastolení harmonie v sobě samém, v lidstvu a planetě Zemi.

 

Jaký je prospěch OM Healingu

 Podporuje naše zdraví a naši meditační praxi. Harmonizuje fyzické, mentální, emocionální a duševní tělo. Harmonizuje čakry. Uvolňuje emoce, tím vyvstane mír, štěstí a láska. Umocňuje naše propojení se sebou samými a s životem. Zlepšuje životní prostředí, tvoří harmonii a jednotu mezi člověkem a přírodou.

 

Proč je zpívání OM tak silné a má tak daleký dosah

Zvuk a vibrace jsou esencí stvoření. OM je prvotní zvuk tvořící a prostupující celé Universum. 
Jako vlnky stvořené vhozením kamene do vody i vibrace zvuku OM přenáší své vlnění do okolí. Tato vibrace může být blahodárná nejen pro účastníky kruhu, ale má také širší rozsah na ostatní lidi, místa a životní situace.

 

Proč dělat OM Healing

 Jednoduše proto, že v dnešní době jsme většinou plní stresu, obav a jiných nepříjemných pocitů, které nás vychylují z rovnováhy a berou nám klid. Toto pak přenášíme do okolí a celý svět je jen odrazem tohoto stavu nás všech.  Svět potřebuje lidi, kteří chtějí přispět ke změně. Je čas realizovat vnitřní potenciál a sdílet ho s celým světem. Je to jednoduché, nenáročné, každý to zvládne a je úžasné cítit ten rozdíl v našich pocitech po 45 minutách zpívání.

Harmonie, klid a mír venku nastane teprve ve chvíli, kdy jej bude většina lidí mít v sobě. Nikdo jiný to za nás neudělá.

Registrace na OM healing:

2 + 2 =

 Nebo se přihlaste na : info@silazvuku.cz

Vstupné: DOBRO VOLNÉ – doporučeno 100 Kč
Věnováno na CHARITU

Adresa: Dolní 782/65, 700 30 Ostrava-jih-Zábřeh klub Antakarana
Projděte vedle hlavní budovy čajovny přímo do sálu…

Těší se na Vás Síla Zvuku, Tom a Míša