„Osvoboď a uvolni obrovskou sílu která v Tobě dřímá. Dovol zvuku aby skrze Tebe volně proudil a rozvibroval každou buňku těla i prostoru. 
Pak skrze vibraci ÓM pocítíš, jak velký je prostor uvnitř Tebe.“

Nejbližší termíny:

 

pátek 13.9.2019 

pondělí 14.10.2019

 úterý 12.11.2019

  

Ostrava- ANTAKARANA 

od 19:00 – 20:30h

 

OM Healing a zpívání OM

 Léčení zvukem je jedna z nejsilnějších a nejjednodušších metod léčby. OM Healing je původní léčebná technika užívaná starověkými riši (mudrci), která byla navrácena z Himalájí do světa pro znovunastolení harmonie v sobě samém, v lidstvu a planetě Zemi.

Jaký je prospěch OM Healingu

 Podporuje naše zdraví a naši meditační praxi. Harmonizuje fyzické, mentální, emocionální a duševní tělo. Harmonizuje čakry. Uvolňuje emoce, tím vyvstane mír, štěstí a láska. Umocňuje naše propojení se sebou samými a s životem. Zlepšuje životní prostředí, tvoří harmonii a jednotu mezi člověkem a přírodou.

Proč je zpívání OM tak silné a má tak daleký dosah

Zvuk a vibrace jsou esencí stvoření. OM je prvotní zvuk tvořící a prostupující celé Universum. Zvuk OM patří celému lidstvu, všem národům a náboženstvím.
Jako vlnky stvořené vhozením kamene do vody i vibrace zvuku OM přenáší své vlnění do okolí. Tato vibrace může být blahodárná nejen pro účastníky kruhu, ale má také širší rozsah na ostatní lidi, místa a životní situace.

Proč dělat OM Healing

 Svět potřebuje lidi, kteří chtějí přispět ke změně. Je čas realizovat vnitřní potenciál a sdílet ho s celým světem. Je to jednoduché, nenáročné, každý to zvládne a je úžasné cítit ten rozdíl v našich pocitech po 45 minutách zpívání.

Harmonie, klid a mír venku nastane teprve ve chvíli, kdy jej bude většina lidí mít v sobě. Nikdo jiný to za nás neudělá.

 

Přihláška

I tady se můžete přihlásit na AKTUÁLNÍ OM HEALING -CHANTING. 

Vstupné: DOBRO VOLNÉ 100 Kč

Adresa: Dolní 782/65, 700 30 Ostrava-jih-Zábřeh klub Antakarana

Těší se na Vás Síla Zvuku, Tom a Míša

Informace o Vás